НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

В американському кримськотатарському дернеку (Kırım Türkleri Amerikan Birliği) 29 квітня пройшла кампанія зі збору коштів для відновлення пам'ятника жертвам Депортації кримськотатарського народу в Нью-Йорку. Про це на сторінці в Фейсбук розповіла член Меджлісу кримськотатарського народу, директор агентства «Кримські новини» Гаяна Юксель.

— Пам'ятник жертвам Депортації кримськотатарського народу 1944 року тут у Нью-Йорку знаходиться в занедбаному стані, плитка відвалилася, сходинки розбиті, потрібен ремонт. Так ось кошти, зібрані у цей день, повинні піти на ремонт пам'ятника.


Також у рамках вечора відбувся ярмарок-продаж національних кримськотатарських виробів, і на прохання глави дернека Нарімана Асанова присутнім був показаний фільм, знятий Гаяною Юксель і співробітниками інформаційного агентства QHA — «Cry of the indigenous Crimean Tatars in occupied Crimea».

Нагадаємо, 24 квітня в Нью-Йорку на 16-му постійному форумі ООН з питань корінних народів пройшов сайд-івент Indigenous Crimean Tatars. Keeping the Dream Alive («Корінний кримськотатарський народ. Зберігаючи мрію»).

ФОТО: інтернет

QHA