КИЇВ (QHA) -

У Держприкордонслужбі України спростовують заяви окупаційної кримської «влади» про те, що жителям анексованого Криму, які збираються оформити український біометричний паспорт для виїзду за кордон, загрожують «арешти і зачистка».

Відповідний коментар опублікувала у Фейсбуці в.о. міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова. Даний міф розвіяв перший заступник голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк.

— Це абсолютний міф, який у черговий раз показав дурість наших опонентів, які провокують такі дії та роблять такі заяви.

Нагадаємо, днями віце-прем'єр кримського «уряду» Георгій Мурадов заявив, що поїздка до України заради отримання біометричного паспорта, необхідного для безвізового відвідування країн Євросоюзу, буде «зрадою ідей російського Криму».

Однак, як повідомляло QHA, 22 червня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив про необхідність проводити ретельну перевірку всіх бажаючих отримати біометричний паспорт, які прибувають з окупованих територій.

ФОТО: Фейсбук

QHA