СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Співробітники так званого «державного комітету з державної реєстрації та кадастру Республіки Крим» на даний момент займаються незаконним «оформленням» 16 земельних ділянок під будівництво залізничних підходів до майбутнього Кримському мосту. Про це з посиланням на голову Держкомреєстру Олександра Спиридонова повідомило підконтрольне окупантам кримське видання.

— Фахівці Державного комітету з державної реєстрації та кадастру Республіки Крим оформляють 16 земельних ділянок під будівництво залізничних підходів до Кримського мосту, повідомили у відомстві окупантів.

Повідомляється, що указом так званих кримських чиновників на всі виділені ділянки оформлено «право муніципальної власності».

Нагадаємо, згідно зі ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що будь-які органи, їхні посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані або призначені в порядку, який не передбачений законом.

ФОТО: інтернет

QHA