КИЇВ (QHA) -

Шевченківський районний суд Києва оштрафував депутата Київської міської ради на 1700 гривень за несвоєчасне декларування придбаного автомобіля.

Як повідомляє прес-служба столичної прокуратури, суд розглянув протокол про адміністративне правопорушення.

— Встановлено, що в липні 2017 року депутат придбав автомобіль Toyota Camry за 833 380 гривень, але не повідомив на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, як того вимагає закон, йдеться в повідомленні.

Суд наклав на депутата міськради стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн (100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Раніше в мережі з'явилося відео, на якому зафільмовано викрадення броньованого Мерседеса S-класу народного депутата від партії «Блок Петра Порошенка» Олександра Грановського.

А 29 вересня, в ніч убивства депутата Черкаської міськради Михайла Бінусова, підірвали автомобіль члена фракції УКРОП, депутата Житомирської облради Наталії Кокітко. Вибух стався близько 4 години ранку. Згоріли капот, двигун, передня панель і передні шкіряні сидіння автомобіля марки Hyundai.

QHA