Ростов-на-Дону (QHA) -

У зв'язку з критичним виснаженням внаслідок 45-денної відмови від їжі кримський татарин Недім Халілов, депортований окупантами з півострова, прийняв рішення припинити голодування. Його рішення також пов'язане з тим, що до 9 січня ніяких дій у його справі ніхто робити не буде. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив кримськотатарський активіст Зевід Газієв.

— Раніше 9 січня ніяких дій бути не може. Але до 9 потрібно жити. Недім прийняв рішення почати самостійний вихід із стану голодування. Хочеться вірити, що це йому вдасться і що повертатися йому до протесту голодуванням не доведеться. Для мене це добрий знак. Вітаю всіх, хто підтримував Халілова. Ваш душевний посил трансформувався в його волю і силу, — заявив активіст.

Нагадаємо, як передавало QHA, 29 грудня кримський татарин Недім Халілов, який був депортований окупантами із Криму і оголосив голодування аж до повернення додому або смерті, був етапований російськими правоохоронцями з селища Варданого до табору Гулькевичи в Ростовській області.

ФОТО: інтернет

QHA