КИЇВ (QHA) -

До Дня народження ув'язненого в Москві журналіста Романа Сущенка, 8 лютого, в «Укрінформі» відкрилася фотовиставка його робіт і картин.

До виставки увійшли 20 фоторобіт та фотокартин, створених кореспондентом, якого зараз незаконно утримують у Лефортово.

Фотороботи об'єднані за тематиками. Зокрема, це пейзажі: «Париж — місто вогнів», «Мости Парижа», «Весна в Парижі», «Дюна Пила», «Прованські дворики», а також фото з місць подій: «Зустрічі в «Нормандському форматі», «Тропічний карнавал у Парижі», «у повітрі», «Акції в Парижі».

 

 

 

Побачити фотороботи можуть усі бажаючі. Експозиція виставлена ​​в вікнах офісу видання в Києві, де працював журналіст, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кореспондента українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня в Москві, куди він приїхав у приватних справах. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка утримують у московському «Лефортово» за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. 24 січня парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію з вимогою від Російської Федерації звільнити українських журналістів Романа Сущенка та Миколу Семену, а також режисера Олега Сенцова.

ФОТО: інтернет

QHA