ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

У Генічеську 26 червня пройде ряд святкових заходів, присвячених Дню кримськотатарського прапора. Серед них — автопробіг, конкурс малюнків, концерт тощо.

До 26 червня в школах району буде проведено конкурс малюнків, а також конкурс народної творчості.

QHA публікує повний план заходів 26 червня, підготовлений Генічеською РДА та Херсонським регіональним меджлісом:

О 16:00 в Будинку культури села Щасливцеве пройде патріотичний захід «Два прапори  одна Батьківщина».

О 18:00 розпочнеться автопробіг від траси Харків Сімферополь до селища Новоолексіївка (збір біля станції технічного обслуговування (СТО) на автодорозі Харків Сімферополь).

О 18:30 патріотична хода від центру Новоолексіївки до Будинку культури (збір біля будівлі Укрпошти в Новоолексіївці).

О 18:40 акція «Два прапори єдина країна» в Новоолексіївці з пронесенням двох прапорів державного українського і кримськотатарського.

О 19:00 в Новоолексіївці відбудеться патріотичний концерт «Байрак куню».

О 20:40 на площі біля Будинку культури всіх гостей і учасників заходів пригостять національними кримськотатарськими стравами.

До участі в заходах з нагоди свята будуть запрошені представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також члени громадських організацій, політичних партій, релігійних конфесій і студенти.

Крім цього, організатори обіцяють проведення акції «Прапор у кожну оселю» і виставки народної творчості кримських татар Генічеського району.

ФОТО: інтернет

QHA