КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров провів зустріч із начальником управління Департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ Франції Рафаелем Мартіном де Лагардом.

Про це Чубаров повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Глава Меджлісу зазначив, що розмова була присвячена проблемам кримськотатарського народу в умовах російської окупації.

— Щира, дуже відверта розмова з позицій громадян України у тимчасово окупованому Росією Криму, кримскотарского народу, майбутнє якого під реальною загрозою в умовах продовження російської окупації Криму, написав він.

Раніше QHA повідомляло, що Рефат Чубаров в рамках 39-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО обговорив з міністром освіти Швеції, лідером Партії зелених Густавом Фрідоліном процес знищення Ханського палацу у Бахчисараї окупаційною владою Криму. Він передав міністру комплект фотографій, які свідчать про руйнування палацу.

Нагадаємо, у Бахчисараї окупанти руйнують Ханський палац. Палац-музей закрили на 4 дні під приводом підготовки до сторіччя і поставили з усіх боків охорону.

Зазначимо, Ханський палац заснували ще у XVI столітті під час правління хана Сахіба I Герая. Палац входить до складу Бахчисарайського історико-культурного заповідника. У приміщеннях палацу розташовуються музей історії та культури кримських татар, художній музей, виставка холодної та вогнепальної зброї.

У жовтні 2015 року окупанти внесли Ханський палац до списку об'єктів культурної спадщини федерального значення.

QHA