КИЇВ (QHA) -

У тому, що Крим буде повернутий Україні, немає жодних сумнівів, але після деокупації сотні тисяч людей мають покинути півострів.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі «5 каналу».

— Ми повинні готуватися до впровадження різних акцій і заходів, які б зробили дуже вдалим безпосередньо момент входження українського порядку і української влади та організації там місцевої влади. Тепер це буде «очищення» півострова. Я хотів би, щоб мене правильно зрозуміли. Мова не йде про те, що ми, як Сталін, сотні тисяч людей будемо викидати.

Чубаров уточнив, що покинути Крим мають лише певні люди.

— Але відразу повинні виїхати всі ті, хто заїхав до Криму, незалежно від мотивації, після 20 лютого 2014 року. Це мінімум 200 тисяч людей, включаючи військових, прокуратуру, ФСБ, російську поліцію. Тобто 200 тисяч осіб повинні виїхати з останнім російським солдатом.

За словами голови Меджлісу, знайдуться і ті, хто поїде сам.

— Обов'язково перші втечуть, поки ще солдати будуть на місцях, всі ці гобліни, які зрадили Україну, кримську землю, ті, які вбивали кримських татар. Їх вже не буде, бтому що їм ніякої пощади не буде.

Як повідомляло QHA, раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що закріплення у Конституції України особливого статусу міста Севастополя було помилкою.

ФОТО: інтернет

QHA