КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтримав дії активістів, які не дозволили російському артисту Костянтину Райкіну провести виступ в Одесі.

— Костянтин Райкін — абсолютно свідомо підтримав Путіна, який розв'язав війну проти України. Це завдяки схваленню мільйонів «райкіних» російські війська вторглися до Криму і окупували мою батьківщину, — написав Чубаров на своїй сторінці в Facebook.

Чубаров підкреслив, що Райкіну наплювати на жителів Криму і на кримськотатарський народ, які виступили проти анексії, за що стали «цілеспрямованим об'єктом для репресій і гонінь».

— Райкін вирішив цинічно принизити усіх нас, в'їхавши до України. Він хотів принизити особисто мене і моїх товаришів, яким путінській режим, що вихваляється ним, заборонив жити на своїй землі, у Криму, у своєму будинку і намагається переслідувати по всьому світу. Тому я кажу «молодці» тим, хто вчора не дозволив Костянтину Райкіну відкрито глумитися над усіма нами, над Україною! — зазначив він.

Також Чубаров звернув увагу, що злочинними діями є дії тих, хто організував концерт Райкіна і тих, хто не заборонив йому в'їзд до країни.

Відзначимо, Костянтин Райкін — відомий російський актор театру і кіно, народний артист Росії, керівник московського театру «Сатирикон». У 2014 році він активно підтримував анексію Криму.

Нагадаємо, раніше в Одесі активісти зірвали концерт російського актора Костянтина Райкіна.

Відзначається, що Райкін повинен був дати концерт у Одеському академічному музично-драматичному театрі імені Василька, але активісти зірвали концерт російського актора.

QHA