КИЇВ (QHA) -

Окупаційна російська влада в Криму різними способами намагається підвищити явку на президентських виборах, у тому числі, і з боку кримських татар. Про це заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

— За інформацією, яку ми отримуємо, окупаційна влада в Криму мобілізує все для того, щоб забезпечити високий рівень явки людей на незаконні вибори. Особлива увага приділяється кримськотатарській частині електорату, і таке відчуття, що цього разу окупанти хочуть відігратися за тотальну неучасть кримських татар у «референдумі» 2014 року, — зазначив він.

За його словами, для того, щоб зігнати на виборчі дільниці кримських татар, окупанти підключили спецслужби.

— Влада тисне на всі сегменти кримськотатарської громадської і соціального життя: викликають до ФСБ імамів, деяких з них, тих, хто демонстрував відмінність своєї позиції від позиції Духовного управління мусульман Росії, акуратно попереджають, що вони можуть бути відлучені від своїх громад, і їм буде взагалі заборонено займатися релігійним просвітництвом, — заявив Чубаров.

Раніше глава РФ Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

Джерело: Голос Америки

QHA