СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Батька члена Меджлісу кримськотатарського народу Різи Шевкієва Февзі-аг'а поховали без нього. Про це Різа Шевкієв 17 листопада повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Сьогодні відбудуться похорони мого батька, без мене... Перше офіційне застереження «в.о. прокурора Криму Поклонської Н.» про неприпустимість порушення ФЗ-№114 «Про протидію екстремістській діяльності» мені вручили 19.04.2014 року, через український прапор на фасаді будівлі Фонду «Крим» по вул. Шмідта, 2. Провели десятки судових розглядів за кількома сфабрикованими окупантами справами, які тривають і сьогодні,  написав він.

Шевкієв додав, що останнє попередження він отримав 27.02.2017 року про «порушення виконавчого провадження щодо накладеного на Фонд вигаданого штрафу у розмірі 4,5 млн руб. з перспективою, передбаченою статтею 315 Кримінального кодексу РФ, позбавлення волі терміном до двох років».

Він зазначив, що правова боротьба з путінським режимом марна.

У свою чергу глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля на своїй сторінці у Facebook опублікував фото з похорону, і зазначив, що в день похорону над селищем літав вертоліт.

Уже стало нездоровою традицією навіть на похоронах кружляти вертольотам, с. Мар'їне, написав він.

QHA повідомляло, що 16 листопада на 92-му році життя помер батько генерального директора фонду «Крим» і члена Меджлісу кримськотатарського народу Різи Шевкієва Февзі-аг'а.

Редакція QHA висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.

ФОТО: Facebook Заїра Смедлі

QHA