СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, якого окупанти Криму другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, розповів про знайомство з Ервіном Ібрагімовим, про його характер і спільну роботу.

Повідомлення заступника голови Меджлісу опублікувала на своїй сторінці його дружина Ельміра Аблялімова.

— Я пам'ятаю як 12 років тому до офісу Бахчисарайського регіонального меджлісу прийшов молодий, енергійний Ервін зі словами: «Ахтем-аг'а, я прийшов сказати, що, якщо Вам потрібна моя допомога, я готовий і хочу бути максимально корисним своєму народові!». Усі значимі події, що організовуються на території району та Криму, проходили за його участю, і він завжди був активний і максимально корисний.

Чийгоз також розповів про вибори депутатів міської ради у 2012 році в Бахчисараї, в яких Ервін взяв участь.

— Він особисто обійшов кожну квартиру, кожну родину, це було не властиво іншим кандидатам. І наші співвітчизники, спілкуючись особисто, прийшли до висновку, що Ервін — їх кандидат! У цьому окрузі явка наших співвітчизників на вибори була дуже високою — понад 80%. І з відривом усього в десяток голосів Ервін став депутатом Бахчисарайської міської ради!

Заступник голови Меджлісу також зазначив, що у важкі для кримськотатарського народу роки Ервін проявив мужність і принциповість і продовжив активну політичну діяльність. За словами Чийгоза, за злочини над кримськими татарами, такими як Ервін Ібрагімов, російська влада несе всю відповідальність.

— Саме таких вони вибирають для своїх злочинів проти нашого народу, саме таких вони бояться, які користуються авторитетом і повагою свого народу!

Як повідомляло QHA, у Бахчисараї 24 травня заплановане проведення молебню, присвячене річниці викрадення Ібрагімова.

Нагадаємо, що член Всесвітнього конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов був викрадений 24 травня 2016 року.

QHA