СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз, якого окупанти Криму другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, радий, що Алі Асанова і Мустафу Дегерменджі відпустили під домашній арешт. Повідомлення заступника голови Меджлісу опублікувала на своїй сторінці його дружина Ельміра Аблялімова.

— Я радий, що мої брати — Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов — опинилися в колі сім'ї, зберігши честь і гідність. Allah сізге ярдимджі олсун!

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 6 квітня сімферопольський «суд» змінив запобіжний захід затриманим у справі «26 лютого» кримським татарам Алі Асанову та Мустафі Дегерменджі з утримання під вартою в СІЗО на домашній арешт.

За звинуваченням у масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля Верховної Ради Криму були заарештовані шестеро кримських татар. Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов до недавнього часу перебували під вартою в СІЗО-1 Сімферополя, де досі залишається в ув'язненні Ахтем Чийгоз. А Ескендер Кантемир, Арсен Юнусов і Ескендер Емірвалієв очікують вирок вдома, перебуваючи взятими на поруки.

ФОТО: інтернет

QHA