СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

На декількох вулицях Севастополя 14 березня, у день приїзду на півострів російського президента Володимира Путіна, обмежили рух транспорту, йдеться на сайті міста.

Згідно з документом, введені тимчасові обмеження зупинки і стоянки усіх видів транспорту на площі Нахімова, на ділянці вул. Леніна (між площами Суворова і Нахімова), на проспекті Нахімова, на ділянці вул. Радянська (від вул. Вороніна до вул. Леніна). Окрім того, такі обмеження введені на вулицях Марата, Мінній, Мічуріна, Мокроусова, Лермонтова, Великій Морській, на майданчиках для стоянки на вулицях 4-а Бастіонна, Капітанська, Вокзальна та Портова.

Також обмежено рух транспорту по ділянці вул. Леніна (від площі Суворова до площі Нахімова), по проспекту Нахімова, по ділянці вул. Радянській (від вул. Вороніна до вул. Леніна).

Такі заходи діють з 00:00 до 14:00 і з 22:00 до скасування обмеження. Вони не торкнуться громадського транспорту і машин оперативних та екстрених служб міста. А з 15:00 до 17:00 на зазначених ділянках буде обмежено рух усіх транспортних засобів, за винятком тролейбусів.

Окрім того, у середу з 14:00 до 15:00 і з 17:00 до 22:00 буде припинено рух усіх видів транспортних засобів на ділянці вул. Леніна від площі Суворова до площі Нахімова, пр. Нахімова, на ділянці вул. Радянська від вул. Вороніна до вул. Леніна.

Раніше повідомлялося, що Путін під час візиту до Криму огляне аеровокзальний комплекс міжнародного аеропорту імені Амет-Хана Султана і міст, що будується через Керченську протоку.

QHA