ЧЕЛЯБІНСЬК (QHA) -

Інформацію про це повідомив портал «ОВД-Інфо» з посиланням на правозахисницю Тетяну Щур, яка отримала відповідь із СІЗО №3.

Йдеться про ізолятор, який використовується для «пересилання» засуджених. Раніше повідомлялося, що Сенцова етапували з Іркутська в Челябінськ, а потім відвезли в невідомому напрямку. На думку Тетяни Щур, влада навмисно приховує місцеперебування українця, щоб до нього «не дісталися» правозахисники.

2015 року російський суд визнав громадян України — режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка  винними у підготовці і здійсненні терактів у анексованому Криму і засудив їх до 20 і 10 років позбавлення волі відповідно.

Самі засуджені провину заперечують. Провідні правозахисні організації оголосили Сенцова і Кольченка політичними в'язнями. Росія двічі відмовилася видати їх Україні. У грудні 2016 року Володимир Путін заявив, що для звільнення Сенцова «повинні дозріти умови».

QHA повідомляло, що адвокат українського режисера Олега Сенцова, звинуваченого Росією у тероризмі, повідомив, що його етапували з колонії в Якутії. Але куди саме, він не знає.

Джерело: «Радіо Свобода»

QHA