РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Дружина обвинуваченого у надуманій справі «Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова Заріна розповіла перед судом у справі чоловіка, який відбудеться сьогодні, 10 січня у Ростові-на-Дону (Росія), що Джеппаров знав, що за ним прийдуть. Про це повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність» у Facebook.

Сама Заріна зазначила, що згадує день, коли силовики затримали Арсена Джеппарова.

— Наближається друга річниця арешту мого чоловіка Джеппарова Арсена. Я ніколи більше не забуду той самий ранок 18 квітня 2016 року, коли о шостій ранку до нас увірвалися озброєні співробітники ФСБ. Виламали ворота, розрізали сітку, обшукали кожен сантиметр нашого будинку. Не забуду крик Арсена матері, нашої дочки сльози і переляк на обличчі наших племінників. Він мовчки спостерігав за ними. Заспокоював матір, — цитує «Кримська солідарність» дружину Джеппарова.

Вона заявила, що затриманий кримський татарин знав, що за ним прийдуть, оскільки йому раніше пропонували співпрацювати з ФСБ.

Незадовго до арешту мого чоловіка схиляли до співпраці ті ж самі співробітники ФСБ: «Не будь дурнем... погоджуйся... потім пошкодуєш...». Ні, не шкодує, а пишається, що не прогнувся під них, що не став зрадником свого народу... своєї сім'ї... та що там скажеш, самому собі не соромно!!!

QHA повідомляло, що фігурантів фіктивної кримінальної «справи Хізб ут-Тахрір» перевели в СІЗО міста Ростов-на-Дону. Адвокат Едем Семедляєв заявив, що 10 січня в російському місті має відбутися попереднє засідання щодо кримчан. За його словами, слухання пройде у Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

Зазначимо, що фігурантами так званої «справи Хізб ут-Тахрір» є: Рефат Алімов, Арсен Джеппаров, Емір-Усеїн Куку, Муслім Алієв, Енвер Бекіров і Вадим Сірук.

Нагадаємо, 11 лютого 2016 року були затримані учасники сфабрикованої «справи Хізб ут-Тахрір»: Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук та Емір-Усеїн Куку — член Контактної групи з прав людини, а 18 квітня того ж року Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

QHA