ЛОНДОН (QHA) -

Йдеться про опублікований матеріал, в якому розповідається про вибух бомби часів Другої світової війни.

— Драматичний інцидент стався в портовому місті Севастополь на Кримському півострові, на південному заході Росії, — написано у тексті новини.

Також там зазначено, що бомбу знайшли на глибині 17 метрів у бухті Севастополя. Її відвезли у відкрите море і ліквідували.

При цьому жодної згадки про анексію українського півострова не було.

МЗС України відреагувало на подію, зокрема відомство нагадало, що згідно з українським законодавством, всі дії, що чиняться російською владою на тимчасово окупованій території Криму, включаючи всі повітряні і морські порти, є незаконними.

— Ми нагадуємо «Daily Mail» і всім рупорам Кремля, що весь цивілізований світ наклав санкції на Росію як покарання за захоплення Криму. І Британія була однією з перших країн, які відразу ж засудили підписаний Путіним указ про включення Криму до складу Росії, йдеться у коментарі українського диппредставництва, опублікованому у Twitter.

Нагадаємо, у березні 2014 року, ввівши війська і провівши незаконний референдум, Росія анексувала український Крим. 18 березня у Кремлі було підписано так званий договір про прийняття Криму і Севастополя до складу Росії. Країни Заходу та міжнародні організації не визнали анексію Криму і ввели ряд економічних санкцій проти Росії.

ФОТО: інтернет

QHA