КИЇВ (QHA) -

Учасники блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу заявили про намір перекрити автомобільні траси та дороги, що зв'язують Україну з країною-агресором Росією. Про це на прес-конференції у Києві заявив один з ініціаторів акції, другий командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський, передає інформагентство «Уніан».

За словами координатора блокади, активісти планують зупиняти партії товарів розміром більше, ніж фура, що йдуть в обох напрямках. Він пообіцяв, що автомобілі цивільних осіб блокадчікі пропускатимуть.

— Ми плануємо закрити автомобільні переходи, але там треба додатково підготуватися... Ми будемо зупиняти товарні партії обсягом не менше, ніж фура. Цивільні особи товари для себе можуть возити. Наше завдання перекрити всі переходи до країни-агресора.

Почати розширення блокади організатори збираються після того, як домовляться з главою Національної гвардії України про недопущення її силового розгону.

Зараз ми вирішимо питання з паном Аллеровим (командувач Нацгвардії України Юрій Аллеров,  ред.) про недопущення силового розгону блокади і будемо поступово розширюватися.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками металургійної промисловості заявив, що організатори блокади поставок вугілля з окупованих бойовиками територій підривають енергетичну незалежність України.

ФОТО: інтернет

QHA