КИЇВ (QHA) -

На сьогодні 28% українців вважають, що країні потрібна диктатура з жорстким лідером на чолі. Про це на презентації результатів масштабного соціологічного опитування «Україна: настрої та очікування» повідомив заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

При цьому, за результатами опитування 56% громадян України виступають проти диктатури і 16% не визначилися з відповіддю. Дві третини українців бачать країну унітарною і 19% — федеративною. Прихильників федерації найбільше у Миколаївській, Харківській та Одеській областях. За словами соціологів, кількість прихильників унітарного ладу в Україні велика — 42–43%.

Половина опитаних соціологами людей вважають, що Україна має бути парламентсько-президентською республікою, 17% виступають за парламентську і лише 14% за винятково президентську.

Також українці розповіли, яким бачать економічне майбутнє: 43% бачать країну великою аграрною і стільки ж вважають, що в Україні варто розвивати високі технології і промисловість. Згідно із дослідженням, аграріїв більше на Заході та Центрі країни, а прихильників технологічної революції — на Сході, Центрі та столиці.

Раніше QHA повідомляло, що стало відомо, за кого українці готові проголосувати на виборах.

QHA