КИЇВ (QHA) -

На площі Конституції біля Верховної Ради України розпочався мітинг на підтримку торгової блокади окупованих територій Донбасу, повідомляє кореспондент QHA. У ньому беруть участь представники «Українського об'єднання патріотів — УКРОП» з різних областей України, ветерани АТО, матері полонених українських військових.

Наразі зібралося близько 500 мітингувальників, з Маріїнського парку люди продовжують підходити. Біля огорожі, що захищає вхід до Ради, стоять активісти з плакатами із вимогами ухвалити закон про окуповані території, який унеможливить торгівлю з терористами, і створити тимчасову слідчу комісію для перевірки двостороннього товарообігу.

Вхід до ВРУ охороняють близько ста нацгвардійців. Сьогодні мітингувальники очікують близько п'яти тисяч учасників акції.

Дивитися прямий ефір:

QHA повідомляло, що вчора, 21 лютого, прихильники блокади ОРДЛО провели мітинг біля стели на Майдані Незалежності у центрі столиці.

19 січня, під час заходів на честь третьої річниці Революції Гідності, біля стели Незалежності на Майдані пройшло так зване віче на підтримку блокади торгівлі з непідконтрольними територіями Донбасу, серед основних організаторів якого — бійці ОУН і добровольчих батальйонів. Зі сцени виступили нардепи з фракції «Самопоміч» Семен Семенченко та Єгор Соболєв, а також позафракційний депутат Володимир Парасюк.

ФОТО: інтернет

QHA