КИЇВ (QHA) -

У Києві відбудеться глобальна акція "26 хвилин солідарності" на підтримку Олега Сенцова та інших в'язнів Кремля, інформує співтовариство Let My People Go Ukraine.

Організаторами акції виступили Центр громадянських свобод і ПЕН-клуб США.

Акція відбудеться 26 лютого о 12:00 біля посольства Російської Федерації за адресою: Повітрофлотський проспект, 27. Активісти проведуть мовчазний пікет.

— На сьогодні щонайменше 64 людини ув'язнені за сфабрикованими кримінальними справами. Серед них режисер Олег Сенцов, правозахисник Емір-Усеїн Куку, журналіст Роман Сущенко, кримський фермер Володимир Балух, 19-річний студент Павло Гриб, кримськотатарський активіст Руслан Зейтуллаєв, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка та багато інших. Сумарний термін перебування невинних людей за гратами вже досяг 190 років, — йдеться у повідомленні.

Організатори закликають усіх людей доброї волі долучитися до глобальної акції та підтримати в'язнів Кремля, які організували ненасильницький опір окупації або стали жертвами російської репресивної машини.

Нагадаємо, 27 листопада минулого року під посольством РФ відбулася акція "Де наші зниклі безвісти в Криму?"

Раніше повідомлялося, що сім'я та друзі незаконно заарештованого у Москві кореспондента "Укрінформу" Романа Сущенка розмістили навпроти російського посольства у Києві вітальний банер на честь дня його народження.

QHA