МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Співробітники Держприкордонслужби Маріупольського загону морської охорони перевірили російське риболовецьке судно, що перебувало в 10 милях від українського берега.

Про це повідомляє відділ з питань взаємодії із засобами масової інформації адміністрації Державної прикордонної служби України.
Так, згідно з повідомленням, прикордонники виявили на вихідних в Азовському морі у 10 милях від берега рух невідоме судно.

— На запити воно не відповідало, через це в готовність відразу привели катерну групу. В результаті подальшої перевірки дане судно ідентифікували як риболовецький сейнер під прапором РФ.

Капітан судна повідомив, що в морі судно перебувало з метою наукового вилову.

Незабаром на борт судна висадилася оглядова група, яка вийшла з пункту базування для проведення перевірки. Порушень під час огляду виявлено не було.

У Держприкордонслужбі наголосили, що акваторія Азовського моря знаходиться під їхнім посиленим контролем, постійно відстежуються всі судна, які перебувають у морі.

— Лише з початку року співробітники Морської охорони прикордонного відомства під час несення служби оглянули понад 450 суден, а понад 10 затримали.

Як повідомляло QHA, раніше прикордонники Одеського загону морської охорони виявили іноземне судно закордонного прямування, яке порушувало заборону на заходження у закриті порти ТОТ Криму.

ФОТО: сайт ДПСУ

QHA