КИЇВ (QHA) -

На Майдані Незалежності почалася хода з вимогою завершити розслідування справи про побиття студентів у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Близько 200 осіб зараз прямують у бік урядового кварталу, тримаючи в руках смолоскипи і фаєри. Як заявив один із організаторів, лідер "Коаліції учасників Помаранчевої революції" Сергій Мельничук, учасники акції планують пройти ходою до Адміністрації президента України і будівлі Міністерства внутрішніх справ.

— Починаючи з розгону Євромайдану, — це те, що спричинило подальшу революцію, це те, заради чого люди поклали своє життя, це перша основна обіцянка нинішньої влади — розслідувати, покарати негайно. Ми не хочемо чути звіти, досі їх конкретних і не було, ми знаємо, що результатів немає. Ми не хочемо слухати обіцянки, ми не хочемо слухати про труднощі справи. Ми виходимо з того, що якщо ти перед виборами давав обіцянку, ми хочемо почути, що вони вже виконані, — зазначив він.

Мельничук переконаний, що МВС гальмує хід справи, а президент повинен гарантувати завершення розслідування.

До учасників ходи на розі вулиць Інститутської та Банкової приєдналися близько 100 осіб у камуфляжній і чорній формі, у багатьох з них на одязі шеврони батальйону "Донбас". Зараз поліція супроводжує ходу і посилила охорону на в'їзді на вулицю Банкову з боку вулиці Інститутської. Крім того, на розі Інститутської та Банкової частина учасників акції кинула кілька димових шашок і фаєрів у бік правоохоронців.

Так мітингувальники висловили своє обурення перекриттям вулиці Банкової. Учасники заявляють, що вони мають право поспілкуватися з президентом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві пройде мирна акція в пам'ять про побиття студентів у 2013 році.

ФОТО: Громадське

QHA