КИЇВ (QHA) -

З початку проведення в Україні верифікації соціальних виплат станом на 23 листопада 2016 року до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення надійшло 450 525 заяв від переселенців про призначення (поновлення) соціальних виплат, що випливає з відповіді Міністерства соціальної політики на запит інформагентства QHA.

— За результатами перевірок складено 413 443 акта обстеження матеріально-побутових умов сімей; створено 672 комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам; проведено 7587 засідань комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за підсумками засідань комісій соціальні виплати були відновлені 293 948 переселенцям, у тому числі 146 038 особам відновили виплату пенсій.

У свою чергу, відмову у відновленні соціальних виплат отримали 96 002 особи, переважно у зв'язку з їх відсутністю за місцем фактичного проживання. У тому числі відмовлено у відновленні виплати пенсій 73 914 особам.

Раніше QHA повідомляло, що після проведення верифікації переселенців, які нібито незаконно отримували соціальні виплати, їх зобов'язують повертати гроші державі.

QHA