ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

У рамках проекту «Перевтілення», ініційованого міською владою, вчора, 6 березня, 15 мешканок Запоріжжя змогли безкоштовно скористатися послугами косметолога, майстрів манікюру, візажу та перукарського мистецтва.

Мати шістьох дітей Оксана Федорченко зізнається, що через сімейні клопоти часу на догляд за собою залишається мало.

— Цей проект для мене своєрідний стимул. А мої діти дуже раді, що нарешті їх мама виділила час на салон краси і зможе відпочити протягом цілого дня, довіривши свою зовнішність професіоналам, розповідає Оксана.

З нею згодна ще одна багатодітна мати Тетяна Поліщук. Хоча жінка зараз у декретній відпустці, піклуватися про себе вона встигає рідко.

У салоні мені зробили стрижку, красиве укладання, доглянули обличчя і нігті. Сьогодні перший раз після народження дітей, коли я вибралася з дому на цілий день, щоб доглянути себе,  зізнається Тетяна.

Майстри кажуть, що в кожної матері сімейства постаралися підкреслити природну красу та індивідуальність, враховуючи як побажання жінок, так і модні тенденції.

Ми сьогодні робимо макіяж. У пріоритеті ніжні, жіночні та природні відтінки, що продиктовано і модними тенденціями, і зовнішністю наших учасниць. Прагнемо не тільки зробити гарний макіяж, але й підкреслити красу кожної з жінок, розповідає Олександра Тумасова, фахівець із візажу.

На створення пілотного для Запоріжжя проекту «Перевтілення» організаторів надихнули численні телевізійні шоу, які дають людям можливість побачити себе з іншого боку і відпочити від щоденних клопотів. Жінок-учасниць вибирали за допомогою Управління сім'ї Департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міської ради. Саме там організаторам підказали, хто з місцевих жительок особливо гостро потребує турботи та підтримки.

Ми плануємо розширити цей проект на наступний рік, збільшити кількість учасниць і подарувати їм ще більше радості, краси, прекрасних моментів,  поділилася планами Яна Маскеєва, заступниця начальника Управління сім'ї Департаменту спорту, сім'ї та молоді Запорізької міськради.

Побачити себе в новому образі погодилися 15 жительок Запоріжжя. Побачивши результати роботи професіоналів, всі вони зізналися, що готові змінюватися і надалі, влаштовуючи собі посеред сірих буднів маленькі жіночі свята.

QHA