СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Під час засідання підконтрольного Кремлю "Верховного суду" окупованого Криму, на якому сьогодні розглядають апеляцію щодо зміни запобіжного заходу кримськотатарським активістам Бекіру Дегерменджі та Руслану Трубачу, Бекіру Дегерменджі стало зле. Про це повідомили в соціальних мережах.

— Бекір-аг'а викликали швидку. Йому стало зле в залі суду, — йдеться в повідомленні.

Бекір Дегерменджі страждає хронічним захворюванням — на бронхіальну астму. За попередніми даними, зле йому стало через гіпертонію.

Кримськотатарського активіста забрала «швидка допомога».

QHA повідомляло, що 6 грудня підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму розгляне апеляцію щодо зміни запобіжного заходу, подану адвокатами Бекіра Дегерменджі та Руслана Трубача, підозрюваних у нібито вимаганні.

Відзначимо, що затриманим 23 листопада Руслану Трубачу, Бекіру Дегерменджі, Асану Чапуху та Казіму Аметову інкримінують вимагання, вчинене групою осіб (ч. 2 ст. 163 Кримінального кодексу).

Усіх чотирьох затриманих заарештували до 15 січня 2018 року.

Нагадаємо, що 23 листопада в анексованому Криму пройшли обшуки в будинках Асана Чапуха та Амета Асанова в Кореїзі; Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара — у Сімферополі (обидва були затримані); Руслана Трубача — у с. Ближнє Феодосії (його затримали разом з дружиною, дружину потім відвезли на обшук).

Увечері 23 листопада окупанти відпустили двох затриманих активістів — Куртсеїта Абдуллаєва і його брата Ельдара.

QHA