КИЇВ (QHA) -

Батьки ув'язненого у Москві українського журналіста Романа Сущенка отримали від нього листа, датованого 28 січня, повідомив Національний союз журналістів України.

Політв'язень Сущенко пише, що перебуває «у нормальній фізичній і психічній формі».

— Так що не хвилюйтеся за мене і не займайтеся самоїдством, що не можете мені конкретно допомогти. Моя вам порада: сприймайте те, що зі мною сталося, філософськи... Головне, що вам, мої дорогі, як і моїй родині, ніколи не буде соромно за те, що зі мною сталося... — пише він.

Ув'язнений журналіст вказує, що фізичного насильства щодо нього не застосовують, а до психологічного він уже «пристосувався».

Мені дуже допомагає підтримка рідних, журналістів  і українських, і зарубіжних, громадських наших та міжнародних організацій.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, кореспондента українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня у Москві, куди він приїхав у приватних справах. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка утримують у московському «Лефортово» за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. 24 січня парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію з вимогою від Російської Федерації звільнити українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семену, а також режисера Олега Сенцова.

ФОТО: інтернет

QHA