ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 15 листопада, стало відомо, що Петроса Саркісяна, директора дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Вікторія», в якому загинуло троє дітей, відпустили з СІЗО під заставу 128 тис. гривень.

Дане рішення обурило батьків, діти яких відпочивали у таборі «Вікторія». Вони приїхали під будівлю прокуратури Одеської області, де виступили проти рішення суду. Люди переконані, що Саркісяна не можна випускати з СІЗО, оскільки його недбалість призвела до смерті дітей. Про це повідомляє кореспондент QHA.

На зустріч із батьками вийшов прокурор області Олег Жученко. Він запевнив, що у прокуратури під час засідання була єдина позиція — продовжити утримання під вартою без альтернатив.

— Рішення суду було незаконним, заявив Сергій Жученко на зустрічі.

За його словами, прокуратура Одеської області готує апеляційну скаргу, оскільки рішення суду суперечить вимогам процесуального законодавства і завтра вона буде направлена ​​до суду.

Ми бачимо цілий ряд ризиків: незаконний тиск на свідків, підозрюваних, потерпілих, він може переховуватися від органів слідства і суду. Чекаємо на мотиваційну частину вироку, вона буде у п'ятницю, проте вже завтра ми внесемо апеляційну скаргу. Директор має сидіти у СІЗО, каже прес-секретар прокуратури Одеської області Інна Верба.

Зазначимо, прокуратура вимагала для підозрюваного утримання під вартою.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 вересня в Одесі загорівся один із корпусів дитячого табору «Вікторія». У приміщенні перебувало понад 40 дітей. В результаті пожежі загинули троє дітей і двоє госпіталізовані.

Увечері 16 вересня батьки дітей, які відпочивали у «Вікторії», активісти громадських організацій та пересічні одесити прийшли під будівлю Одеської міськради з вимогою покарати винних у загибелі дітей. Перші спроби штурму будівлі не увінчалися успіхом. В ході другої спроби штурму мерії були розбиті вікна в будівлі, після чого сталася серйозна бійка з поліцією. Поліція застосувала газ і відтіснила штурмувальників від дверей. Бійку розняли бійці Національної гвардії. В ході бійок активістів з поліцією і чергової спроби штурму Одеської мерії невідомий кинув світлошумову гранату.

QHA