СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У підконтрольному Кремлю Роздольненському районному суді в Криму довелося перервати засідання у справі українського активіста Володимира Балуха через погане самопочуття підсудного.

Незабаром після початку засідання, коли прокурор почав зачитувати матеріали справи, Володимиру Балуху стало погано. Йому викликали швидку, яка після огляду підсудного відвезла його до лікарні.

Медики зробили Балуху укол для нормалізації тиску, після чого у нього почалася нудота. Незважаючи на це, лікар видав довідку, що судове засідання можна продовжувати. Володимира везуть назад до суду.

Нагадаємо, 8 грудня 2016 року співробітники ФСБ в анексованому Криму провели обшуки у будинках кримського активіста Володимира Балуха і його матері в селі Серебрянка. Після обшуків активіста затримали нібито через знайдені на горищі його будинку докази у вигляді 90 патронів і тротилових шашок.

На останньому засіданні кримський «суд» залишив не задоволеною апеляцію адвоката Володимира Балуха на рішення про продовження запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Термін його ув'язнення залишився колишнім — до 21 серпня.

ФОТО: інтернет

QHA