СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Український політв'язень Володимир Балух в окупованому Криму оголосив безстрокове голодування. Про це повідомляється на сайті Кримської правозахисної групи.

— Таким чином українець висловлює протест проти незаконного вироку у сфабрикованій проти нього кримінальній справі. Володимир Балух протестує проти вироку, який йому оголосили 16 січня 2018 року. Наразі вирок набув чинності, — йдеться у повідомленні.

19 березня Балуха мають перевести в одиночну камеру СІЗО, в якій окупанти будуть його тримати в період голодування.

Окрім цього, сьогодні в підконтрольному Кремлю Роздольненському районному суді о 15:00 відбудеться засідання з обрання запобіжного заходу Балуху в рамках іншої відкритої проти нього справи.

— «Суддя» Тетяна Пиркало обиратиме Володимиру Балуху запобіжний захід уже в рамках іншої справи, порушеної проти нього за ч. 2 ст. 321 КК РФ, відкритої під час тримання активіста під вартою (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства).

Нагадаємо, Роздольненський районний «суд» в окупованому Криму засудив Володимира Балуха на 3 роки і 7 місяців позбавлення волі за його громадянську позицію. Володимир Балух буде відбувати термін в колонії-поселенні. Українського активіста взяли під варту в залі суду.

Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, який неодноразово зривали кримські силовики. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції про те, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що, власне, і сталося.

QHA