КИЇВ (QHA) -

Незаконно засуджений в окупованому Криму Володимир Балух бореться не тільки за себе, але і за всіх кримчан незалежно від національності. Про це у коментарі журналісту QHA повідомила координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

За її словами, політв'язням на півострові дуже важлива моральна підтримка України, а присвоєння звання Героя України Балуху стане важливим сигналом для всіх жителів Криму.

— Балух тверезо мислить і розуміє, що наша країна в непростій ситуації. Але йому було б дуже важливо, щоб українська влада і президент дали правильну оцінку тому, що там відбувається. Це буде важливий знак для всіх українців по духу, серед яких і кримські татари, і росіяни, і українці, сказала Скрипник.

Також правозахисниця наголосила, що зі списку кримчан Героїв України багато хто підтримав анексію, а вручення звання Балуху стане поверненням до цінностей і відновленням сенсу.

Раніше QHA повідомляло, що в Україні почали збір підписів під зверненням до президента України про присвоєння незаконно засудженому у Криму Володимиру Балуху звання Героя України. Ознайомитися з листом і підписати його можна на офіційному сайті Української Гельсінської групи.

QHA