ВАШИНГТОН (QHA) -

У ряді українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що на популярному дитячому англомовному YouTube-каналі був опублікований ролик, в якому Крим показаний у складі Росії.

Сайт «15 хвилин» зв'язався з власником каналу Kids Learning Tube, автором навчальних відеороликів для дітей, з пропозицією виправити помилку.

Громадянин США відповів, що включив частину України до складу РФ не знаючи — він просто не знав про анексію півострова, і що вже прибрав відео з відкритого доступу на своєму каналі.

Більше того, автор навчальних відеороликів для дітей попросив українських журналістів розповісти йому докладніше про обставини окупації Криму Росією.

Він зазначив, що на сторінку його каналу у Facebook надійшло чимало досить агресивних коментарів з приводу відеоролика з включеним до складу РФ Кримом. Здебільшого це були прохання виправити відео або зовсім видалити його.

Як повідомляло QHA, навчальний канал для дітей Kids Learning Tube англійською мовою, який керується з території США, опублікував у Мережі співочу анімовану карту Росії, до якої включив і анексований український півострів Крим. У ролику 85 суб'єктів Російської Федерації співають про те, що вони є частиною великої країни. Однак на сьогодні РФ включає в себе 83 територіальних округи. Канал Kids Learning Tube зарахував до них ще два: загарбані Крим і Севастополь.

ФОТО: інтернет

QHA