КИЇВ (QHA) -

Міністерство фінансів України вносить зміни до Бюджетного кодексу України, щоб мати законні підстави для фінансування 2017 року приватного кримськотатарського телеканалу ATR за рахунок держпрограми розселення і облаштування кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України. Про це йдеться у відповіді Міністерства соціальної політики на запит «Громадського».

— 2017 року Мінсоцполітики за вказаною бюджетною програмою передбачені видатки у сумі 35 340 тисяч гривень, повідомляє джерело.

У документі зазначено, що 2016 року фактичний обсяг фінансової підтримки ТОВ Телевізійна компанія «Атлант СВ» для телеканалу з логотипом «ATR T» в рамках бюджетної програми з облаштування депортованих громадян склав 38 мільйонів 970 тисяч гривень.

Повідомляється також, що 16,859 мільйони з цієї суми пішло на поточні витрати, а 22 мільйони — на капітальні.

Нагадаємо, 17 листопада минулого року Верховна Рада дозволила спрямовувати кошти держбюджету на розселення та облаштування депортованих з Криму кримських татар, а також на підтримку кримськотатарського телеканалу ATR.

З 1 квітня 2015 року ATR був змушений припинити роботу на території включеного Росією Криму, а у червні того ж року відновив мовлення з Києва.

ФОТО: інтернет

QHA