СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Ув'язнені за участь у патріотичному мітингу кримських татар 26 лютого 2014 року Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі отримали листи від президента України Петра Порошенка. Про це на своїй сторінці у Facebook написав кримський активіст, екс-політв'язень окупантів Геннадій Афанасьєв.

— Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі отримали сьогодні листи підтримки від Президента України та небайдужих громадян. Навіщо писати листи політв'язням? Просто подивіться на це фото. Так, заради цих посмішок. Сил вам, хлопці! Ви молодці, повідомив активіст.

Як повідомляло раніше QHA, судовий процес у справі Асанова-Дегерменджі розпочався з порушенням Кримінально-процесуального Кодексу РФ. Так, адвоката одного з фігурантів справи Алі Асанова Едема Семедляєва не поставили до відома про час початку судового засідання, яке проходило 4 жовтня.

Нагадаємо, за звинуваченням у масових заворушеннях під час мітингу 26 лютого 2014 року біля стін Верховної Ради Криму було заарештовано шестеро кримських татар. Троє з них — Ахтем Чийгоз, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов — перебувають під вартою у СІЗО-1 Сімферополя, інші  Ескендер Кантемиров, Арсен Юнусов та Ескендер Емірвалієв  очікують вирок вдома, будучи взятими на поруки.

ФОТО: інтернет

QHA