СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Засекречений свідок звинувачення «Петров» на засіданні суду у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза розповів, що під час мітингу кримських татар 26 лютого 2014 року саме «після жестикуляцій» обвинуваченого Чийгоза «зчинилася тиснява». Інформацію про це передав адвокат Ахтема Чийгоза Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

Свідок також додав, що в центрі мітингу ним були помічені «пакети з сокирищами», проте як орудували зазначеними інструментами мітингувальники і чи орудували взагалі — свідок «Петров» не уточнив.

Сам «Петров» відрекомендувався «членом Президії Меджлісу кримськотатарського народу». При цьому він не зміг вказати точну кількість членів Меджлісу, а також пояснити ряд інших специфічних моментів, про які відомо членам Меджлісу, наприклад про систему виборів останнього складу Меджлісу. Від відповідей на багато питань «Петров» ухилився, бо це, за його словами, могло «розсекретити його особистість».

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, фотоматеріали, надані 15 грудня стороною обвинувачення у справі Чийгоза, показали, що учасники «проросійського» мітингу під стінами будівлі Верховної Ради 26 лютого на чолі з Сергієм Аксьоновим порушили умови проведення акції і проявляли агресію щодо кримських татар.

ФОТО: Facebook Микола Полозов

QHA