СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Анексований Крим зайняв 70-е місце у рейтингу регіонів Росії по зарплатах у цьому році. Проте підконтрольна Кремлю кримська влада вважає це великим досягненням. Про це, зокрема, заявив "голова Рахункової палати" Анатолій Заїченко.

Середня зарплата на окупованому півострові зараз становить 18,4 тис. рублів.

Перші місця в рейтингу зайняли місто Москва і північні регіони, де ведеться видобуток нафти і газу. Найостанніше — 85-е місце — зайняв Дагестан.

Очевидно, для кримчан, яких заманювали до Росії обіцянками кращого життя, новина про 70-ме місце в рейтингу зарплат стане ще одним жорстоким розчаруванням.

Раніше повідомлялося, що власні доходи за проектом бюджету анексованого Криму в 2020 році не перевищать 40 мільярдів рублів. Це вдвічі менше видаткової частини, що закладається, проте корекція доходів може змінити це співвідношення.

Тим часом анексований Крим перетворюється на "пияцький регіон РФ". Півострів опустився на 23 позиції в рейтингу тверезості "регіонів Росії".

Згідно з даними дослідження, за рік Севастополь опустився на 21 сходинку, а Республіка Крим — на 23 позиції та посіла 52 місце (всього в рейтингу 85 місць).

QHA