ЧОНГАР (QHA) -

Представники Міжнародного республіканського інституту (IRI) США, який займається підтримкою демократії в окремих країнах, відвідали батальйон Номана Челібіджіхана. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

— Представники Міжнародного республіканського інституту (IRI) США, який займається підтримкою демократії в окремих країнах, відвідали батальйон Номана Челібіджіхана, що дислокується на кордоні з окупованим Кримом. Американська делегація розділила хліб-сіль з кримськотатарськими Аскерами, — написав він.

Міжнародний республіканський інститут (International Republican Institute) - некомерційна організація, яка проголошує своєю метою надання допомоги окремим країнам у розбудові демократії. Головою Ради директорів МРІ є сенатор США від штату Арізона Джон Маккейн.

Зазначимо, у серпні 2016 року Міжнародний республіканський інститут був визнаний Генеральною прокуратурою РФ небажаною на території Росії організацією.

Нагадаємо, 21-22 серпня проходить візит Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва в Херсонську область.

ФОТО: Facebook Ленура Іслямова

QHA