БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Незважаючи на дуже важкий стан, Аліє Чийгоз — мати Ахтема Чийгоза — погодилася сказати кілька слів на камеру. Її відеозвернення розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, який напередодні з дочкою відвідав батьків Ахтема Чийгоза.

Найбільше вони хочуть, щоб Ахтему дали можливість побачитися з мамою.

— Хоч одним оком побачити сина, потримати його за руку... Скучила, дуже скучила... У мене тільки одне бажання — побачити синочка, хоч на хвилинку. Нехай Аллах поверне Батьківщину моєму народові, нехай мої діти і внуки, радіючи, живуть на Батьківщині. Це моє єдине бажання, —каже вона.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що мати Ахтема Чийгоза Аліє Абдураїмовна тяжко хвора. Днями захист Чийгоза заявив, що у зв'язку зі стрімкою прогресією хвороби, час у даній ситуації «йде на дні», і попросила суд дозволити політв'язню попрощатися з матір'ю. Це клопотання було відхилене.

Адвокат Микола Полозов просить негайно припинити нелюдське, принижуюче людську гідність поводження щодо Ахтема Чийгоза. І широким розголосом домогтися для нього можливості попрощатися з найближчою людиною.

Міністерство закордонних справ України вимагає від окупаційної влади РФ в Криму дозволити заступнику глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу, якого окупанти півострова другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, побачитися з тяжкохворою матір'ю.

ФОТО: інтернет

QHA