КИЇВ (QHA) -

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що правоохоронці не планують зносити намети учасників протесту, які вони встановили 17 жовтня у рамках акції протесту. Про це Луценко повідомив у Facebook.

— Право на мирні акції протесту одне з головних досягнень Майдану. Влада терпляче робить все, щоб забезпечити цю норму Конституції, написав він.

За його словами, посилені заходи безпеки пояснюються тим, що надійшла інформація про наявність зброї у членів незаконних формувань, які знаходяться серед мітингувальників.

Ніякого знесення наметів не буде, наголосив Луценко. — Але, щоб уникнути провокацій і для безпеки самих мітингувальників, вхід у зону мітингу буде здійснюватися через рамки металошукачів, додав він.

Раніше у МВС повідомили, що 17 жовтня учасники протесту під Верховною Радою зламали рамку металошукача, коли кілька десятків активістів партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі спробували пронести до будівлі парламенту намети, минаючи перевірку металошукачем.

Нагадаємо, 17 жовтня під стінами Ради відбувся масовий мітинг. Протестувальники вимагали прийняття нових правил виборів у ВРУ, які передбачали б пропорційну систему з відкритими списками, а також скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду.

QHA повідомляло, що під будівлею Верховної Ради в ніч на 18 жовтня знову відбулися зіткнення між протестувальниками і поліцією.

Джерело: «Громадське»

QHA