КИЇВ (QHA) -

У суботу, 11 листопада, у Національній парламентській бібліотеці України з ініціативи Меджлісу кримськотатарського народу і Громадської організації "Кримська родина" у Києві відбудеться благодійна акція "Рука допомоги" на підтримку дітей політв'язнів у Криму.

Про це написав голова Меджлісу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook.

Відзначається, що програмою заходу передбачено: фотовиставка сімей нинішніх кримськотатарських політв'язнів; майстер-клас з гончарного мистецтва кримськотатарського майстра Рустема Скібіна; майстер-клас "мехенді": нанесення візерунків хною на кисті рук; майстер-клас з патріотичного плетіння у техніці "макраме" кримськотатарського символу — тамги, браслетів; майстер-клас з виготовлення національного кримськотатарського жіночого головного убору — фес; ярмарок кримськотатарських страв.

Чубаров нагадав, що нині на тимчасово окупованій території АР Крим близько 100 дітей залишилися без батьків, заарештованих режимом російського агресора з політичних мотивів.

Нагадаємо, раніше Чубаров пояснив, чому досі не прийнятий закон про статус кримських татар. Він зазначив, що зміни до Конституції є більшим пріоритетом, ніж врегулювання статусу кримськотатарського народу.

QHA