СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримському активістові Серверу Караметову, який 8 серпня вийшов на одиночний пікет на підтримку заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза, «суд» у Криму дав 10 діб арешту за нібито «непокору поліції».

Про це повідомив активіст Заїр Смедляєв на своїй сторінці у Facebook.

— Суддя Калацей Марина Володимирівна оголосила постанову 76-річному Серверу Караметову про арешт його на 10 діб. Це у міжнародний день корінних народів, так нас оберігають!

Також вирок прокоментував адвокат Микола Полозов:

— Літню, тяжкохворого Сервера Картаметова вчора у Криму оштрафували на 10 000 рублів за одиночний пікет, зараз навісили ще 10 діб нібито за непокору поліції. Покидьки.

Зазначимо, що Сервер Караметов страждає на хворобу Паркінсона і порушення мови, незважаючи на це, російські силовики затримали його і два дні тримали у суді.

Як повідомляло раніше QHA, Сервера Караметова затримали 8 серпня за одиночний пікет біля «Верховного суду» Криму. На момент затримання Караметов стояв біля будівлі суду з плакатом, на якому великими літерами було написано «Путін, наші діти — не терористи!». Внизу було також приписано «Досить звинувачувати кримських татар!».

Вчора, 8 серпня, Залізничний районний «суд» Сімферополя оштрафував літнього активіста на 10 тисяч рублів.

ФОТО: Facebook

QHA