СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російські силовики примушували кримськотатарського активіста Айдера Ібрагімова зізнатися у тому, що він нібито є організатором масових одиночних пікетів 14 жовтня 2017 року, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

За словами правозахисників, співробітники карного розшуку прийшли до жителя смт Красногвардійське і вимагали підписати відповідне зізнання, проте кримський татарин відмовився.

Тим часом "суд" вже визнав Ібрагімова нібито винним в одиночному пікеті і зобов'язав його виплатити штраф у розмірі 10 тис. рублів.

— Ми будемо тебе викликати і з тобою ще розмовляти, сказав мені представник карного розшуку, — розповів активіст.

Відзначимо, що з 31 січня і до середини березня 2018 року у Верховному суді Республіки Крим розглядаються апеляційні скарги учасників одиночних пікетів 14 жовтня 2017 року.

13 лютого у "Верховному суді" Криму в місті Сімферополь відбувся розгляд 13 апеляційних скарг учасників одиночних пікетів.

Нагадаємо, 14 жовтня в Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах проти свавілля російських силовиків щодо кримських татар. Усього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

QHA