КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 14 лютого, активістка Femen Анжеліна Діаш з'явилася до Печерського райсуду Києва в костюмі Купідона. Про це заявили у прес-службі Femen.

Діаш судять за те, що вона оголилася в присутності президентів України і Білорусі в липні 2017 року.

— Таким чином Анжеліна Діаш відзначила новий етап судового розгляду у справі про її напад на диктаторів Порошенко і Лукашенко. Якщо правда, що закохані це не ті, хто дивиться один на одного, а ті, хто дивиться в один бік, то Порошенко і Лукашенко є ідеальною парою. Вони обоє дивляться в бік Путіна і моделі російської диктатури. Наше завдання  вижити серед цієї смертельної любові,  сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 21 липня 2017 року на церемонії підписання офіційних документів між Білоруссю та Україною стався скандальний інцидент. Відразу після підписання двосторонніх документів у присутності глав держав України і Білорусі темношкіра активістка Femen вибігла перед камерами і оголилася до пояса. У неї на грудях був напис «Живе Беларусь».

Охорона зреагувала миттєво і вивела активістку. Президент України під час інциденту зберігав спокій, а Олександр Лукашенко розсміявся.

QHA