КИЇВ (QHA) -

Українська правозахисна ініціатива «Євромайдан SOS» разом із партнерами розпочали традиційний зимовий марафон написання листів в'язням Кремля в рамках кампанії LetMyPeopleGo.

Як зазначають організатори, акція покликана «подарувати в'язням трохи тепла напередодні Різдва і Нового року».

— Зимові свята в холодних російських в'язницях зустрічатимуть понад 60 громадян України. Вони ув'язнені за сфабрикованими справами на загальний термін близько 200 років. Серед них студенти, багатодітні батьки, люди з важкими захворюваннями, лідери кримськотатарського народу, правозахисники, художники та журналісти. Для них листи з волі це ковток свободи, зв'язок із зовнішнім світом і величезна моральна підтримка. Листи нагадують їм, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, їх чекають на волі,  кажуть правозахисники.

Організатори розповідають, що допоможе посланню пройти тюремну цензуру.

Необхідно писати російською мовою, дотримуватися політичної нейтральності, вказувати на конверті рік народження, повне ім'я, по батькові та прізвище адресата, вкласти до конверту чисті аркуші паперу, марку і конверт, якщо ви сподіваєтеся на відповідь,  доповнюють активісти «Євромайдан SOS».

Перелік укладених і адрес в'язниць можна знайти на сайті кампанії LetMyPeopleGo.

Нагадаємо, раніше російський адвокат Микола Полозов заявив, що Роман Сущенко та інші українські політв'язні рано чи пізно будуть на волі.

За його словами, інше питання, скільки для цього знадобиться часу і яка методологія застосовується для їхнього звільнення.

QHA