САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (QHA) -

У Санкт-Петербурзі 18 березня низка активістів вийшли на поодинокі пікети проти анексії Криму Росією. Відео з місця подій надало «Радіо.Свобода».

При цьому деякі городяни, побачивши активістів з плакатами дивувалися, а часом і висловлювали обурення, визнаючи при цьому, що незаконна анексія півострова і наступні санкції погіршили матеріальне становище простих росіян.

— Акція присвячена річниці анексії Криму, яку ми вважаємо незаконною. Це вважаємо не тільки ми, це думкау міжнародної спільноти і норма конституції РФ — стаття 15.4 визначає пріоритет міжнародного права при вирішенні всіх спірних питань, — роз'яснила активістка групі молодих людей, що зацікавилися акцією.

Інший активіст зазначив, що противники акції відкрито висловлювали свою агресію, нецензурно висловлювалися і псували майно мітингувальників, не проявляючи зацікавленість в аргументах опонентів. Він підкреслив, що таку поведінку можна пояснити діючою у РФ машиною пропаганди.

Нагадаємо, 18 листопада 2016 року в Санкт-Петербурзі почалася безстрокова акція на підтримку кримських татар у форматі одиночних пікетів «Стратегія-18».

ФОТО: інтернет

QHA