КИЇВ (QHA) -

Активісти націоналістичних організацій "С14" і "Правий сектор", а також "Автомайдану" і волонтерської організації "Народний тил" прибули до будинку Юрія Крисіна, якого називають одним з організаторів "тітушек" у 2014 році і співучасником вбивства журналіста В'ячеслава Веремія.

Активісти написали на стінах будинку Крисіна "Крисін — вбивця", "Крисіна на нари".

Нагадаємо, Юрій Крисін звинувачується у нападах на активістів Євромайдану і співучасті у вбивстві журналіста "Вістей" В'ячеслава Веремія.

22 грудня 2017 року він був визнаний винним і отримав 4 роки позбавлення волі умовно за співучасть у вбивстві. Крисіна відпустили із зали суду з урахуванням "пом'якшуючих обставин" — наявності у нього двох малолітніх дітей і каяття.

Нагадаємо, згідно з текстом вироку, за грошову винагороду Крисін погодився організувати «тітушек» для переслідування Євромайданівців. 18 лютого 2014 року він побив дерев'яною битою журналіста Веремія.

У суді зазначили, що Крисін не знав про наявність вогнепальної зброї у інших «тітушек» і платив їм по 1 тисячі гривень, коли сам отримав 20 тисяч доларів. У своїх свідченнях підсудний заявив, що просив не чіпати Веремія, проте сам бив його по обличчю і спині.

QHA