СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Активісти в рамках «Кримського марафону» зібрали кошти на оплату штрафу Еміля Білялова, якого незаконно звинуватили в участі у несанкціонованому мітингу в Криму.

Про це повідомляється на офіційній сторінці об'єднання активістів «Кримська солідарність» у Фейсбук.

— Кримський марафон впорався з ще одним завданням. Тепер Емілю залишилося це донести до суду, щоб у базі зняли цей штраф, — розповів активіст «Кримського марафону».

Крім цього, він додав, що є ще багато неоплачених штрафів. Але збір коштів зараз припинений, оскільки активісти вже зібрали потрібну суму на оплату наступних штрафів.

Раніше QHA повідомляло, активісти у рамках «Кримського марафону» оплатили 150-тисячний штраф бахчисарайцю Осману Білялову, якого кримський «суд» звинуватив в участі у несанкціонованому масовому заході.

Також 14 вересня у рамках акції «Кримський марафон» активісти об'єднання «Кримська солідарність» у Бахчисараї оплатили штраф Зареми Умерової. Її оштрафували на 300 тисяч рублів (близько 130 тисяч гривень) за статтею 282 Кримінального кодексу Росії за проукраїнські пости в соцмережі.

31 липня в анексованому Криму об'єднання «Кримська солідарність» розпочало збір коштів у рамках «Кримського марафону». Це було зроблено з метою підтримати політичних в'язнів і громадських активістів на окупованому півострові.

QHA