БІЛОГІРСЬК-КАРАСУБАЗАР (QHA) -

Кримськотатарський активіст Різа Асанов розкрив брехню кримського пропагандистського телеканалу "Міллет", який розповідає у своїх сюжетах про те, що нібито окупаційна влада анексованого Криму дбає про корінне населення півострова.

Асанов зняв відео в Карасубазарі (Білогірську), місті, майже половина жителів якого — кримські татари. Адже саме тут, за логікою, повинна наочно виявлятися "турбота" окупаційної влади про кримських татар.

Однак насправді у місті відсутні асфальтовані дороги, а найбільша школа Карасубазара позбавлена ​​шкільного автобуса.

Асанов розповів про те, що влада так і не побудувала кримськотатарський національний дитячий сад. А новий дитячий садок зводиться, чомусь, у промисловому районі, де будівельні роботи ведуть петербурзькі компанії.

— Це (відео, — ред.) — відповідь тим російським правозахисникам, які стверджують, що уряд РФ витрачає величезні кошти на потреби кримських татар. Я вас запевняю — ніхто нічого не вкладає, — зазначив він.

Нагадаємо, у грудні 2016 року в офісах кримськотатарського телеканалу «Міллет», створеного після анексії півострова Росією, співробітники ФСБ провели обшуки. Проросійський пропагандистський канал «Міллет» був створений окупаційною владою у вересні 2015 року, і почав своє мовлення з гімну Російської Федерації.

QHA