СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Самопроголошений голова окупованого Криму Сергій Аксенов хоче глушити радіосигнал з території України до Криму «піснями воєнних років».

— Дивилися, як КНДР направляють ці динаміки туди на (південну) сторону і всі пісні військових років включають. Це найбільш нормальний спосіб. Ворогів від пісень військових років трясе, а потім починає диміти і виходить з ладу. Ідеологія завжди перемагає! Оскільки ми маємо рацію, наші діди й батьки фашистів розбивали, тому їхніх пособників поб'ємо тим паче, — заявив він.

Так званий депутат Державної думи від Криму Костянтин Бахарєв повідомив, що кримчани нібито скаржаться на українські радіостанції, оскільки «їхній сигнал стійко приймають приймачі в Керчі і на півночі Кримського півострова».

— Ворожу пропаганду ми не слухаємо, тому простіше повернути коліщатко — так уникнемо витрат на дротове радіо, — додав самопроголошений ватажок Криму Аксенов.

Нагадаємо, у лютому вежа на Чонгарі в тестовому режимі почала транслювати радіосигнал на анексований Росією Крим. Спочатку передавали тільки сигнал «Українського радіо». За відгуками місцевих жителів, у Сімферополі і на південь від нього намагалися глушити. Добре ловився сигнал в Генічеському та Новотроїцькому районах Херсонської області, Джанкої, Джанкойському і Красноперекопському районах Криму.

Джерело: Кримінформ

QHA